Τα Αστεράκια μας γίνονται καλλιτέχνες και καλούνται να φτιάξουν το δικό τους έργο τέχνης επάνω στον μαύρο καμβά, που θα γεμίσει με πολύχρωμες ευθείες.
Αστεράκια 1
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgrhmNQ2s9Q6fK79XAtR5Oiq2SNZLghyphenhyphentH4Xjf3tYfF9mN9quhW8RwJswwZzjFBtkuUaFMZE-N6T_P2BaYdlnqICw3qyraU8O7c9SWdYlJW9cy9volzokzvbeOXXcfGR_LuBbIrFa1zL7bBnNX9uUc5qe8nDlYygOCOnsxxTdeC8sxubau3z9fchERqZmbM/w150-h200/IMG-7b6e31cb4c6783c6aac4861817b073c9-V.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgTT6321NX0aBf2AgmYuUoAIrLZUvT1zusVfyW2SEgL61vCUxhqWcTNCvwo0cfcDyLxnqvS6aEOu9dumtMqduzWnf8BtBMRAhuhySHvMv0Lg2Lhd7nLoQzOJ-ZY7fZ51UVZCqCZbUOhckIMZUnXzdL6CP8dkWFNQc4hcW9dfYQCpXhFGEMx-HddbqQxnTR0/w150-h200/IMG-73082195fe0fd2a7f6441b6e65777d3c-V.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhl1RHRWTrdLV4QkhIrq6d7Wf1j17f9dNsaOVcqrEIgw1D4gMr7Z80vF0QfQE_Y-SodNPKgpz8xwH_V9cvm_JTfd35GUfIv-BJ9rg16MPqgIwZ6yBSSEukZuGBuzkRdQkFcIpg0HQ0WkotVepA9tlfbY1GnQgZINtOBYgyqQNCWZXO6afxks66bLVNH4buD/w200-h140/IMG-170a03f0607fa10ca527cdf0f8856015-V.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsFEsvrvhFKjB-TKSdjolsGxPHJihACyjMay4EBK53VWuEJ4iRtFBnHkfIJN59VQZYoJjTCUwrLmmn8N3y_0iOWsZbhtlsxngJTb9XJE4dG1WWwq0oiGdwjOv7s3qHK52AmL-8mC1kETet_etnGwkFB77ibMmM6MRVzyDC0TKinkk_6M7xbdgVDweQ91dz/w188-h141/IMG-b986fb76dffb158c072584ff18fd8f89-V.jpg)
Τα Αστεράκια μας γίνονται καλλιτέχνες και καλούνται να φτιάξουν το δικό τους έργο τέχνης επάνω στον μαύρο καμβά, που θα γεμίσει με πολύχρωμες ευθείες.
Αστεράκια 1
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web