Με έναυσμα τη γνωριμία μας με τα φθινοπωρινά φρούτα, φτιάχνουμε το δικό μας φρουτοχυμό. Τι περιέχει μέσα; Τα παρακάτω φρούτα: Μήλο, μπανάνα, μανταρίνι, πορτοκάλι, ρόδι και αχλάδι. Τα τοποθετούμε όλα μέσα στο μίξερ πατάμε το κουμπί και είναι έτοιμος να τον γευτούμε. Βιταμίνες και ενέργεια είναι τα συστατικά που κρύβει μέσα η συνταγή μας και μας βοηθούν να εξασκήσουμε την υπομονή και τις αισθήσεις μας.
Μελισσάκια
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhserIdfSy5rcrU4BXH0fwSyMSo0__WGkmHdAW2Vjw_L-aIbAxTir3N23VCb3JCytLtsEg5Y5EKKiXBhgICI4xMqXVYsL-uFM_60O88bIHQjq7KVHZue2IHYTlCPA2D_BvGEYxB6theLzAltyeynJN23EuyW-q01ybbLNihNzrWGYTIcEg-BJgd7gBHXr7U/w200-h150/1698828145143.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhBFXtCS5RUdN8v6E4322_kwrTe2WSiaY7eZ-O66oMt0y-I8bTLzbtpEdXWCsvq1_FPpymMW5HTxHZJJIFdva3cXp67Hx6XBXZR6YRGoO4HB3b61ahGsTimF5cVNXmTlIumjpgwh4GAVEBmST1nXMH63fzdVikC-vnNo_f6XdnYSloqk8eTe5lYCNw4Pfjc/w200-h150/1698828145157.jpg)