Καθώς η επέτειος του «ΟΧΙ» περνάει από τη μνήμη στην καρδιά μας, αφιερώνουμε στους ήρωες του 1940 μία εικαστική δημιουργία με το σύμβολο της πατρίδας μας, την ελληνική μας σημαία.
Νήπια 1 & Νήπια 2
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg9hPe1TrNqUYObrvNJtQSUz_Ak8P_iBRucRGruWYwSUka2tldW3dFNl50E9Vo6u9f7gtMBm-i5lfsnrCBZoVdcBV4p79fUzn53yXuCSs8W11WgsS-pYWxFwxS5XCO2mzfkm58yj6mPgW_WBaX6vrhAWHq-PkHVSPewQbiHsulbpKqOVQk82egC3QNlTLhG/w200-h150/20231027_123736.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhPVehAid4bKMhVLrg4Wu-uBRXIzj_-HWWgtyi-Ux-2SHH3d_cT50Y12t6me9dZAVcZ6qzzTT0_OJ0Th5ERrPOFx6OT_UYyy8qlOWmk1bx2e-EdSp4lkJFM9UkslfDJrObrsitmHIiXjbO3TIs_2KI4ssLAxKRCw07S1Y386G6Fs1V_-on47ydJfV1vQkep/w200-h150/IMG_20231027_141551.jpg)
Καθώς η επέτειος του «ΟΧΙ» περνάει από τη μνήμη στην καρδιά μας, αφιερώνουμε στους ήρωες του 1940 μία εικαστική δημιουργία με το σύμβολο της πατρίδας μας, την ελληνική μας σημαία.
Νήπια 1 & Νήπια 2
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web