Τα Αστεράκια μας φτιάχνουν τον δικό τους «Τριγωνοψαρούλη», με υλικά της τάξης μας. Καλλιεργούμε τη φαντασία μας, δημιουργώντας έναν πολύχρωμο βυθό, γεμάτο μικρούς και μεγάλους τριγωνοψαρούληδες.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjVPcYs5lmsWsIeNFchx1YIFsqh8_kWELF01kiesQswfd93vFKSOYRuhKd6rWeQCTthaB3i1B_YIitDZBCu4RMbHDw6Mj1bNBFUEpAZzHWwUGfu4N901wOlQEJfmJ86JkaVq4oOblV9fRJZO21lFwsozOTWjuCvU8ZZRQZ8ot9Wi6tFbCfN9CWx6knlVNmy/w150-h200/IMG-3ad63ec46d4a8c8b1fb0d23f23bf96f9-V.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjjnKQTEohNGsTGPZProR-cTO43ISRT6xNH7Ra4Pc7LOf1VkHW_015m8zGCY8sHCH9uX91wI3ILIRLONyR8bmZYfCerYluC1hAcNhPaamlE7z52MEEzYNqN4LkP_wXinr6Ut68g9rrmUGyZE4-hrFgrQENmTk64JZyy_7bPqMFzpJ3Bai1o3GxEFweE1q-N/w150-h200/IMG-98035b1e4e8b457628b851d2a310580b-V.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiD9PZFQ6o4LuEaPnygghgVLjGOXYliGQU5vp69_Z-GQb09f1N5AUpLO0gpXCNxQgitcOJ_JtXmuoM3Qxa7o3TuJVdkEWSmc1Qh07628UhBopVVdHJC072DbO6UMdQk9f1JtVciaMMS27WD-hBs0zwCo9GFP8SEB9YVY6sHrC0YdSDsfe2go8j9bXTz33gj/w195-h161/IMG-70f932086bea9f6e4703f9279c922031-V.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh14-H8LZrOklT453X-8zmaWJXYfk362F5RQT8foBgi8-x0U1IsXtLbOTU1g8utGg8BdP3eNPI1aW4JZkaeUCwCGAYANkvdn8tLk9ocRpkcEhtucz8MT5xmDKmscINvPB-9O7j6UuTMuRvcBKp-LI9FYrulPG-mbXbL5Y2Pg1s8wNegeKNnf41M-Qxg8Is2/w200-h161/IMG-c87d828c1bb79ce328fa5d7c8c1c0106-V.jpg)
Τα Αστεράκια μας φτιάχνουν τον δικό τους «Τριγωνοψαρούλη», με υλικά της τάξης μας. Καλλιεργούμε τη φαντασία μας, δημιουργώντας έναν πολύχρωμο βυθό, γεμάτο μικρούς και μεγάλους τριγωνοψαρούληδες.
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web