Τα Χριστούγεννα πλημμύρισαν τις τάξεις των προνηπίων! Με δραστηριότητες από διάφορους γνωστικούς τομείς, παίζουμε, χορεύουμε, δημιουργούμε, μαθαίνουμε και διασκεδάζουμε!
Προνήπια 1 και 2
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgmlIPXWpBVZjZdMYhbMoiopW69TFwTmtJZCqJmoptl21DBZdCoaUcNS7Ix9SqaFu4-JbL4RctWENCjIkif0Qw-LGQ4SzYIXjTQOdoUB29lAzwUpHKIo4_EgK2F8ectMAjg3o4-K0La_Z3yHORp0VJkktuwtYSexf8nmSxRXyv5iyopWZ4hjLiLKKjYIQ/w90-h200/IMG-fde083657e52001eb459179716e1c4d8-V.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi62Sn3HR9QomtrkYqHbuGwYBP2RW0h_ahyB27RtRDx9xRn5gHUitTb5Pd2bcJ02f9dd95L-8LXqApSAznGvckGKY-gE7KEfXFm0C7NKB-H1-tDWBybUww2hnlqePPGP5CLEVdkO5jBS0bTcpecpOAX3bl--HJUhasjOT4SR8xkTmPho1SjHj919nlLrQ/w150-h200/IMG_20221216_141528.jpg)
Τα Χριστούγεννα πλημμύρισαν τις τάξεις των προνηπίων! Με δραστηριότητες από διάφορους γνωστικούς τομείς, παίζουμε, χορεύουμε, δημιουργούμε, μαθαίνουμε και διασκεδάζουμε!
Προνήπια 1 και 2
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web