Τα μελισσάκια γνωρίζουν τα μέλη του σώματος και με τη βοήθεια ενός συμμαθητή τους, φτιάχνουν το Σωματούλη. Στη συνέχεια, παίρνουν τις κιμωλίες και του δίνουν χρώμα.
ΠΣ3
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh7WCJBCRMQQtki3hdGtaU1noRWivkPCAqWMV9wOSwOO8YiUhIzAQRVPGhIZqWpIPOei_5IBDqtZlR6qMna0vZTUhI-ASSdedq7c8zBh82hSo0OVg6E5OafBmgjqoGFc-uyDWGeWfTXpSv4DqrP7V9GgZpjLNpZ8xD9pgw-5Q0CLzFIyWkvBGj67We3Kg/w200-h150/1669107680377.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj34yi447JQfh60XkRgEv8BlJvyl-vaD5mKattauWsv-O_amwAAxivq3x_xoQXgnlEWSW9xhFgcUlr5uY2Rig5xHrg1YuA4meX43EBRDCgBN9gFVe1qbvh2O8Wbjga-ihasInVpkNFXHRpjFpezTEL2azi4hWFxUPf-X2kevIzD2LkC7b18XRa6G8bNgA/w200-h150/1669107680366.jpg)
Τα μελισσάκια γνωρίζουν τα μέλη του σώματος και με τη βοήθεια ενός συμμαθητή τους, φτιάχνουν το Σωματούλη. Στη συνέχεια, παίρνουν τις κιμωλίες και του δίνουν χρώμα.
ΠΣ3
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web