Ο Παιδικός Σταθμός πηγαίνει στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Kολεγίου μας και παρακολουθεί τη μουσική διαδραστική αφήγηση του φεγγαροσκεπαστή. Θα καταφέρει τελικά ο μικρός Τιμολέων να γίνει ο καινούργιος Φεγγαροσκεπαστής;
Παιδικός Σταθμός
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgCjsCVnZ7uMMwnQMzS3FOHthNiZRhkSs4YtKGd6H99T3crF-B9Wz3GuBnuzOGo0XdcVTGdeAIInl4uL5Cq25pBrYF7Y2P9H-GrasdqTP4bhZL0kf65aMvhDGNreE9r9NduLBQWS2pvo9kQaJHkIas7-IVDCGXrNnXHsvm2JTUwioTpJvZOL5UtFfbqKA/s320/1671611644254.jpg)
Ο Παιδικός Σταθμός πηγαίνει στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Kολεγίου μας και παρακολουθεί τη μουσική διαδραστική αφήγηση του φεγγαροσκεπαστή. Θα καταφέρει τελικά ο μικρός Τιμολέων να γίνει ο καινούργιος Φεγγαροσκεπαστής;
Παιδικός Σταθμός
Κατηγορία: Εκδηλώσεις
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web