Καλλιεργούμε το πνεύμα και το μυαλό μας. Δυναμώνουμε το σώμα μας και μαθαίνουμε την πειθαρχία και τον σεβασμό. Ο συνδυασμός αυτός είναι μια γροθιά που μας ενώνει και μας ονομάζει αθλητές (μαχητές τής ζωής).
Club Tae Kwon Do Νηπιαγωγείου
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhb-dGR616bQQ2D_ZSrjoTlbGpIYFqyd76Xa-jwlq-Ilax0vgI1Nv12NpSjBVtbT66sI6dhZ24L4TIpOS82A0tvYdM_NeJ-1pCPNJMApjQqgUzPa1L76M3WYjNIRHaYr1FW1RJuhGD3GiT4bhhzVZOl-wxcTnzDepNJBRqN_ujWQBSZ5waM8EP5Hu_guQ/w200-h113/1671013297391.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhqk7zACYB52Z2hJyqXoPWs-Lov39ehtwuI5A2bAviJzS2nM_AYDPwbzCODyVezKinXS9ZVuY6zxS_y_NQzCUw1xMz34SrpmfB4EbO53EUg7cykJvnVLPvKzCtppma0PxW-9ihdBDLgmt8MfNX2cwUGabJEOhkVOOQKenxoLVNZKrZCT-AFElZOckzhoQ/w200-h113/1671013297370.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhlUScMf6Te4dfWVkB9NFn--MH-n-8na0l0RzgMWtqHlpPsGNPjNrR7YuH4Zt7qJbK0D5x1_mWbBypKjGyBUD7J5eslLW2bnXTRCvSOrmx0lyg1zCxftI3ZApKTk8j4AJ6jrHucIreq2sRZxhkAKWauPmKen23uwJ7PcCYy7IgSuBaaExgFrsYtv4WI7A/w200-h113/1671013297416.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgf6k5kFIjJeofEkA4D_kHyL86FTBiL9nfZ0Q4ObgvjU6xeej9aWRAaQwu2ZpHeFSksAl6g9TgCyR5nhYZMKwV-0CNypX9Dy-C8YvmCyfZeu_A_RX8Se4mk5jdNvfGM-cFYSANBy5NvDKj6E-WRD90yOvxXbc0HP1ywZ6mfrmr4YtDCu0Cg-MbK3txKJw/w200-h113/1671013297422.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjnZPQnZIK7anYD4-F_6dDaV6Fnh9JBzqiFlXG5zSm-V95i3stwToBU1BAb8LvU6bCWYiB__LZro9Uiopzmyh4-O7YK75PbkT01e2psh4xjiRuyUGCUgXHk0CKYpXaugMDjZVIoXVAQpARyYIEmywJwSf0XgF9Lp8JvxewdVEPE_OJHHQ2rdePSIglpYQ/w113-h200/1671013297432.jpg)
Καλλιεργούμε το πνεύμα και το μυαλό μας. Δυναμώνουμε το σώμα μας και μαθαίνουμε την πειθαρχία και τον σεβασμό. Ο συνδυασμός αυτός είναι μια γροθιά που μας ενώνει και μας ονομάζει αθλητές (μαχητές τής ζωής).
Club Tae Kwon Do Νηπιαγωγείου
Κατηγορία: Στο Club
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web