Μια νιφάδα έπεσε από τον ουρανό και προσγειώθηκε στο πάτωμα της τάξης. Όμως, η καημένη είναι λυπημένη γιατί είναι λευκή και αγαπάει τα χρώματα πολύ. Τα μελισσάκια παίρνουν τις κιμωλίες τους και την χρωματίζουν.
ΠΣ3
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi4pJTw8clW_yMCI6651YmOfhbI2nLQZIWxlGSVxDODUtfw-7KxyvfkUespPdvA4mOBI_MH09Rhb4FODIZYZbBpMeKB6GwFzyHVLG2rwkEtX2fxZmrrcG0If6XC_vHTKrWT69fHasRLZEIcEnJd5-u0FabLVme8Ap56af-n5rFjxSVI4hUN9yzcnxBsbA/w200-h150/1671008468147.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj0IZYmbL6nsWn79oR3mEx0EFHiqdY3tNK_k9NV60D06iDRqXhuW9LSPPITkbrkWeCCUxqn_jm3OW1jObgPq7f3G8t06K2M-M5c3tYrj27t88D5nqoywRdiP2ikJZ1cc90oXc4tHud9n1l7mav_iDGpdfq8OQqSMvox8cFn8DVHfNikOAD572E_GrKf_g/w200-h150/1671008468161.jpg)
Μια νιφάδα έπεσε από τον ουρανό και προσγειώθηκε στο πάτωμα της τάξης. Όμως, η καημένη είναι λυπημένη γιατί είναι λευκή και αγαπάει τα χρώματα πολύ. Τα μελισσάκια παίρνουν τις κιμωλίες τους και την χρωματίζουν.
ΠΣ3
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web