Μεταμορφωνόμαστε σε μικρούς επιστήμονες και με τα βασικά χρώματα, το κόκκινο, το κίτρινο και το μπλε κάνουμε τα πειράματα: "Χρωματιστή βροχή" και «Χρωματιστές ηφαιστειακές εκρήξεις».
Παιδικός Σταθμός 3
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiFU5SP5Y-Bxz283bB4u0RMJ62kgM3uDPPEHe1Z_Bbna_T9kTTKfiwnnq4QYp4WTwCfWc_POzj-yx8ddn9e1kylHvSGfwmld847M3ACEfsfdQcP0hMnQKqyiHRE_MBy_gc_fYTYQzECKCmd/w200-h150/1633073514865.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgnrcOzZnrTTNZfhEccRLfhRqu-YOTctCR4cYO3fmS02ktntGSADVpOCO_Yks89YFXlcsqEyEjWk06cgeDnzGN_0ivoOJV2HRK3VYDXxINpevjxvOnDsKlG_v-v0LMrudqchLI7vacobOI9/w200-h150/1633073514873.jpg)
Μεταμορφωνόμαστε σε μικρούς επιστήμονες και με τα βασικά χρώματα, το κόκκινο, το κίτρινο και το μπλε κάνουμε τα πειράματα: "Χρωματιστή βροχή" και «Χρωματιστές ηφαιστειακές εκρήξεις».
Παιδικός Σταθμός 3
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web