Τα Αστεράκια γνωρίζουν τα φθινοπωρινά φρούτα και συγκεκριμένα το σταφύλι. Εξασκούν τη λεπτή τους κινητικότητα και τον συντονισμό "ματιού-χεριού". Τοποθετούν στρογγυλά, πολύχρωμα κουμπιά σε ένα ζωγραφισμένο σταφύλι και δημιουργούν τις ρώγες του.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj4wkSifgsMTKoxhKyNrTF5VdVjrygnJp9FRjWyLd0RXpqe5TATA7mu5QGZlwZ7uZMyAdtRbLuAbg8Z4oU09ypSftdJAmzuxvFM5OiB5L3kqyKtdKA688QBXIrQTxmw0iYKRiLZLjshZme5/s320/IMG_20210924_085644.jpg)
Τα Αστεράκια γνωρίζουν τα φθινοπωρινά φρούτα και συγκεκριμένα το σταφύλι. Εξασκούν τη λεπτή τους κινητικότητα και τον συντονισμό "ματιού-χεριού". Τοποθετούν στρογγυλά, πολύχρωμα κουμπιά σε ένα ζωγραφισμένο σταφύλι και δημιουργούν τις ρώγες του.
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web