Αυτή τη φράση έγραφαν τα βραχιόλια της φιλίας των Προνηπίων, τα οποία διακόσμησαν και φόρεσαν, για να θυμούνται πάντα την αξία της ενότητας και της φιλίας.
Προνήπια 1 & 2
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhCD1uW6pXTID3lSNJF5PQI8zv8KCx2hbvI-X8p9ARjg5UVV7V3CyqJfzadonYWVEzm1rUvaRSj7_y5fpC3BeZ5GdvrTiiwfjZ4MwF6AtZNdgnUEW7vn0gLGG-ylpgPRAJf8MCldBef0bMi/w150-h200/image0+%25281%2529.jpeg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjLakO5aoOhae4-ozjztoDIWt4GAKbuT1TunN_JcUs1yQ1Q78iLClEWweyoGaPMAl7aOrV2fKRZ-01xfKGCXQmutwhuR-2I8Pc6IlxDKSIY-qNj18ck4fIiqrBmi85vuliWqZHxJTOcoZ3l/w150-h200/image1+%25281%2529.jpeg)
Αυτή τη φράση έγραφαν τα βραχιόλια της φιλίας των Προνηπίων, τα οποία διακόσμησαν και φόρεσαν, για να θυμούνται πάντα την αξία της ενότητας και της φιλίας.
Προνήπια 1 & 2
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web