Στο πλαίσιο της εορτής του Αγίου Δημητρίου και της Θεσσαλονίκης, πραγματοποιήσαμε σχετικές εκπαιδευτικές δράσεις, με σκοπό να γνωρίσουμε καλύτερα την πόλη μας.
Προνήπια 1 και 2
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgAwl3zeEhNsZUQuPZ1HXbOO8yMVnOI8Qwaj_fNge9cDwjQ_sdSgPSE-ehdZ3ZubT9uDj1rVs3KBMn1f7F2mvWe4r05tNFYEHUE5GM5DUd3HH62mxYWOWOdZu8KYryNAmQVt6j4YOx8aWJN/w200-h150/IMG-957daeae404ad6739fb16f898f7e4e6b-V.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgrWfxQpJTEgANpsP6vMVq5UmLOEnkL0MrbXkD76EDfG21R00UMkJMK2sfQTmenrNF_-xe5cnJuCheyA2enishOXrYPP0-Mj07nnC8OlUcXL7JiVS-28k4KSzFV29TVjxu1US0fkncu7YxV/w200-h150/IMG_20201022_113302.jpg)
Στο πλαίσιο της εορτής του Αγίου Δημητρίου και της Θεσσαλονίκης, πραγματοποιήσαμε σχετικές εκπαιδευτικές δράσεις, με σκοπό να γνωρίσουμε καλύτερα την πόλη μας.
Προνήπια 1 και 2
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web