Τα Αστεράκια εξασκούν τον οπτικοκινητικό τους συντονισμό πετώντας χρωματιστές μπαλίτσες Πον-Πον. Θα πετύχουν τον ιστό της αράχνης; Πόση δύναμη θα χρειαστούν;
Παιδικός Σταθμός 2
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh1nRCSBkg65M6Lk1Z9aHSglHFASJgNpP4cIxVlL4sDnuGCymYA5AUOFMxYgPFOfmMAYyhK6QUrlXPDOAhyZW_1tbyRvg3hArthB4wvlafkM2W80BtlOtmF36TRWtHrj08hcUtyCeG35Q2u/w200-h200/IMG_20201102_132223.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjPxL-TI2wpDu7ZpEudjitNItstkFyVyk3ux3xv6NfUwlAdnJwI4zK9gu3VkXVB04RR-XY-djuwZr2GShyphenhyphenMXqOr2_hcg0DP3UwYqZU4HDGi9OYHdS0t2N617o69vv6WslfIEv1p1AVCAWfe/w200-h200/IMG_20201102_132359.jpg)
Τα Αστεράκια εξασκούν τον οπτικοκινητικό τους συντονισμό πετώντας χρωματιστές μπαλίτσες Πον-Πον. Θα πετύχουν τον ιστό της αράχνης; Πόση δύναμη θα χρειαστούν;
Παιδικός Σταθμός 2
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web