Στον όμιλο της μουσικής, οι μικροί μαθητές του Κολεγίου τραγουδούν και παίζουν με τα κρουστά όργανα της τάξης. Αποκτούν ρυθμό και συντονίζονται με το πιάνο παίζοντας μεταλλόφωνα.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjkjBJsi9HKlJ-btjQThO12KVAIVpf4z1EhTre_pESzaVyB6v8XwGLyDHnzHq9LqSNjrVimCsqP4GwlCx91b1j1JfSRm4pTIrGNIdnefAcs8bRLZRpo0IH-dcOKH_hndgagzu2oz-T_uqZLFNIsQAZzvEkESFViQEEo-Qp09XcaH7704NoX-1Hnd9XjYq3Z/s320/IMG_0330.jpg)
Στον όμιλο της μουσικής, οι μικροί μαθητές του Κολεγίου τραγουδούν και παίζουν με τα κρουστά όργανα της τάξης. Αποκτούν ρυθμό και συντονίζονται με το πιάνο παίζοντας μεταλλόφωνα.
Κατηγορία: Στο Club
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web