Τα Αστεράκια προσπαθούμε να φορέσουμε τα μπουφάν μας. Δεν είναι πάντα εύκολο. Είναι, όμως, μία υπέροχη ευκαιρία να ζητήσουμε βοήθεια από τους φίλους μας και να συνεργαστούμε!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgUdde3-UzXB-ZCy20dKG5E9qSFAxCfVWOhEkq4-RNzyE4Uz_WYHKanGb9KYCYkxUkt-W_y9xbJVsrke3ZhR4oqcob331t_Vw8cEbSxKNuROY3zOhyphenhyphencPBNAgV2cvzZi473OflwTm6gTcvL4Qd9110LvA-qR2WrvBPczIFamMDpbMzISl2VEezsong6K4P4w/w150-h200/IMG_20231218_104659.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjOunUjdTRm8p83Jih0LrsaJoLrEKAz7Ahg4-jG2S4LL8iXc2h9zxIB8rslgrP3KW0hshlp6rCjPCR_dAFcVau6vcDUav1A2IoHg2wf5BlO-vw6xjs7iQqcPVYUz1fyHqtAcf5QJgU8fXnya6zlInf-lE4Sy9hK7FdHpHWlpiTODcaiBmQFShAyQoOsn1Bi/w150-h200/IMG_20231218_104637.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjV8Cw_h3BAf2ne48ENzPg67ryNP9ejBUVuwlBS8L2mcC3WgbCR17XnM1QQuy89WTx7LNGlDvdOFgtWJwu70CFWpc6bcuj7wL8kIA0qW3_vSbUWFY8f2D3W37AoTMQywf6xLwHmalv5rWIfNhgfKTa1d2MSJtkAtAYINjhyVxrZYSlpA3Acxu5hpvExvhJ7/w150-h200/IMG_20231218_104850.jpg)
Τα Αστεράκια προσπαθούμε να φορέσουμε τα μπουφάν μας. Δεν είναι πάντα εύκολο. Είναι, όμως, μία υπέροχη ευκαιρία να ζητήσουμε βοήθεια από τους φίλους μας και να συνεργαστούμε!
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web