Οι μαθητές και οι μαθήτριες του Νηπιαγωγείου💙👨🏻🎓🎓 του Κολεγίου «ΔΕΛΑΣΑΛ» σάς προσκαλούν στη Γιορτή της Αποφοίτησής τους, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 16 Ιουνίου 2021 και ώρα 20:00, στον αύλειο χώρο του Γυμνασίου-Λυκείου «ΔΕΛΑΣΑΛ».
Σας περιμένουμε όλους εκεί!
---------------------------------------
ℹ️ Η πρόσκληση αφορά αποκλειστικά τους γονείς και τα αδέρφια των Νηπίων. Δεν θα επιτραπεί η είσοδος σε κανένα άλλο πρόσωπο, εκτός από τους εκπαιδευτικούς και τους προσκεκλημένους του Κολεγίου.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgdtecRmDZK1QX_3w3dkc742tkXkxb2yqcowRBJjNv5UHPxTG4nZYacZ2fevL_O_Wmo1wJXBJpPCtVi8GDfDIahKhuXmW62ZL7W4cP9kBXoq1laU64wM63fvWk5e5kbsdkfzxWIagnDdVeb/w411-h607/web_NIPIAgradposter_2021.jpg)