Πάνω σε φίλτρο του καφέ χρωματίζουμε με μαρκαδόρους και έπειτα το ψεκάζουμε με νερό. Το αποτέλεσμα μαγικό και οι μέδουσες, που ζουν στον βυθό είναι έτοιμες.
Παιδικός Σταθμός 3
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjVv0bNqN9Bf09F4W0AoVTCUanqkb9uePwum2KpMXXMvd91fZBJ_MFCDc9BMpdJYzSgalBmc-06JyFZplYw9tHnR56BuW3CqfbkZY97FB8pdVzTiyz2unLlc0813Vo1aKfh7fZE6cOqUIKd/s320/1624362457449.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhba3GCV19eIrmZGaZ7qJvnoFHqJ04nl1i-u8xvRWe72LeshA-2GKnycajEhxJqN3jEU50fmCLSdVWmgs0SXFJJ5zmQavlP7INerJYxBZv2O492quFuEI80Zy5sekfgm4FPryBIHb1wNo7m/s320/1624362457462.jpg)
Πάνω σε φίλτρο του καφέ χρωματίζουμε με μαρκαδόρους και έπειτα το ψεκάζουμε με νερό. Το αποτέλεσμα μαγικό και οι μέδουσες, που ζουν στον βυθό είναι έτοιμες.
Παιδικός Σταθμός 3
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web