Οι μαθητές και οι μαθήτριες του Παιδικού Σταθμού - Νηπιαγωγείου του Κολεγίου «ΔΕΛΑΣΑΛ» σάς προσκαλούν στην παρουσίαση των ετήσιων εκπαιδευτικών Project τους, την Κυριακή, 17 Απριλίου 2022, στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Κολεγίου.
Να είστε όλοι εκεί!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhoZXcnubNZprWmGIcvW91ysV9OHpwvqG5yZkNtEMM1tnl9YjrFhLFVM84B9e6atlnHRhs_nY4JrtTFJGND_sFOnTDmpIhsUz-Gb0b0fXgwsi9b2kfSsFLeymwfGUZdKSEaDyjIOLsHPdKcV-MCw0DZ-dMXZTAE0fUJlfFDsdgg0_KsI19F5nvbu3INiQ/w425-h627/web_DeLaSalle_NIPIA_PS_Project2022_poster.jpg)
Οι μαθητές και οι μαθήτριες του Παιδικού Σταθμού - Νηπιαγωγείου του Κολεγίου «ΔΕΛΑΣΑΛ» σάς προσκαλούν στην παρουσίαση των ετήσιων εκπαιδευτικών Project τους, την Κυριακή, 17 Απριλίου 2022, στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Κολεγίου.
Να είστε όλοι εκεί!
Κατηγορία: Εκδηλώσεις
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web