Τα μελισσάκια αποχαιρετούν τον μήνα Μάρτιο κρεμώντας τα βραχιολάκια τους στα φυτά του λαχανόκηπου του σχολείου. Άραγε τα χελιδόνια θα τα πάρουν στις φωλιές τους;
Παιδικός Σταθμός 3
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgd0k5O1HXQ_qhmcwa6D2R3_rlch1q6QKtApMIZjlWPJTOBtLykyzpmv5S5Th9bkTiBigYyla4L7o-9MJHzTjTaXIuEoJz87aB82kkbW4Wu_jqfObBRSIcKczG8V2aJZy2FOX5O51y8hDYrOISDU4eK3Y3Ftwb6QsYOEjhjmD-E7P77G68C_NkxZNWmBg/w200-h150/1648748381387.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjULOoDz2Pw90u6HQS2eNEONr_fQitwvUzOBrv6mWj3aq8YEchBxdd01Xxt1hdAatCtMilDPZ5UADtxPZTXEeGIZmyCA38dSwtw0YtEZfAd-cKs9CB0ZgNv2ko24lHZ3rZze-1J3MXhzIDMkbTe9jlkQieUGhV33KjX3MipEu__ZU1OUwRWnCQG0TZqsA/w200-h150/1648748381405.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgqwmtfNL0tcUgMkhxDDl2k-Wd1mNFnylxWLJSvpgMiYOjO2IGqNNZ7iFRINjCET2EFc76RmOf0uoqrvq5lMQJgf1GgmHkzhJrnzydB-og50qALfe86Jb7FyOEQMkEtYPOt6YvQb9pIqH7aFeWFKGfuJSYuIbx5yznLWc0M3lCdesuyUnCveKEF-2Jm_w/w200-h150/1648748381422.jpg)
Τα μελισσάκια αποχαιρετούν τον μήνα Μάρτιο κρεμώντας τα βραχιολάκια τους στα φυτά του λαχανόκηπου του σχολείου. Άραγε τα χελιδόνια θα τα πάρουν στις φωλιές τους;
Παιδικός Σταθμός 3
Κατηγορία: Στην αυλή
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web