Σας προσκαλούμε την Τετάρτη, 25 Μαΐου 2022 και ώρα 19:00, στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Κολεγίου «ΔΕΛΑΣΑΛ», για να παρακολουθήσετε την καλοκαιρινή γιορτή του Παιδικού Σταθμού μας, με τίτλο: «Και ύστερα... ήρθαν οι Δεινόσαυροι!»
Να μη λείψει κανείς!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh8GMHVe6VjNdotc7aE1pBds0VMTU5oC35HK_a5ys3tMuR2erBeG_Sya6V6mmnv6fwB_eekKegSDDIlEUnCq1ST-d5t6ooAffde-my2wds6R7wA4V_Vwh3c_zoYJjX0kMWaPlS9haaDwDw-_8x_Tr3qzDqw2G5EG4j6OusihD5mkVYyMl2FPUC11x_HRw/w320-h400/POST_DeLaSalle_PS_Summer2022_poster.jpg)
Σας προσκαλούμε την Τετάρτη, 25 Μαΐου 2022 και ώρα 19:00, στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Κολεγίου «ΔΕΛΑΣΑΛ», για να παρακολουθήσετε την καλοκαιρινή γιορτή του Παιδικού Σταθμού μας, με τίτλο: «Και ύστερα... ήρθαν οι Δεινόσαυροι!»
Να μη λείψει κανείς!
Κατηγορία: Εκδηλώσεις
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web