Μέσω των μαθημάτων τένις μαθαίνουμε στα παιδιά να συνεργάζονται και να συνυπάρχουν με παιδιά της ηλικίας τους. Παράλληλα, τα παιδιά καλλιεργούν τις κινητικές και κοινωνικοσυναισθηματικές τους δεξιότητες.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgM2K4qw1AGeENqccGICBrVE52BqUs-ZBON8dHwNR4iu7DxwDFPAoR1_fIfhzTy-0v8mBDcCUrJGY44nipvQZwpMLdPg6lSvkUbu8bkWa8QdOsmX1H2o4Ahd6tFARp6YEJw65hMk5v1iNOhc2sZXnBiieynsfdqqNhP-KJjlvFmL-tCrRbLBXBY9jeX-g/s320/IMG_5312.jpeg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiu-jfPsb-eWjpyI2m0XpopF2QMV9As0S0oaM2OJdsK2xGeoRmKbRhUoLvh24CTFrtH_mjnjMZNue9R4tEz16HdPEt8AKL-BvmQoQf-K2Fr_U1MEesgEvEDtO-oHD5ES3a8QBOxZePaYM-HzFfWS1yDNpuLECO5FexFHYeRz9TBBOBJcrRb7xpvOkFN6w/s320/IMG_5327.jpeg)
Μέσω των μαθημάτων τένις μαθαίνουμε στα παιδιά να συνεργάζονται και να συνυπάρχουν με παιδιά της ηλικίας τους. Παράλληλα, τα παιδιά καλλιεργούν τις κινητικές και κοινωνικοσυναισθηματικές τους δεξιότητες.
Κατηγορία: Στο Club
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web