Την Πέμπτη, 27 Οκτωβρίου 2022, στο πλαίσιο των εορταστικών εκδηλώσεων για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου τα Νήπια 1 δημιούργησαν ψηφιακές ελληνικές σημαίες στο μάθημα της Πληροφορικής και ευχήθηκαν: «Χρόνια Πολλά Ελλάδα!»
Νήπια 1
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgcsF-lwdN5AhmV2TiUi3lOtE9KPBlUPsn1cGXLnqyB0tKW9TwT4gJp8mFf8utRNRMs3t67yJv6JAEpIR9cZ4gvHcviJvr-hwR3xlzz89Rc3WoIA17PGVKHCQroQ1w1FcMNMU-uXeNDK7hh18l-JwM1FDGM95bFqZPAIqx0Gl53oAqtit9AgcX1d7FW7Q/w200-h150/IMG_3206.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjjQ8nA1g6DNyPkLWDzVk7qxfIA7GURmH3L17MN0S6PoIwljwmj2qbt544UE6qiYRyEy07jUtJ_4b2ub6WQwdeqHDIIaqdsJj8LV87eUczgiwQ2yV1ZruFJfLa3EHQkCJ_PLi-ZRkDrt7hHeijxSklsyqWlJPEFSiKR7DmOFlMVqufdp1vs1HRh8ckNqA/w200-h150/IMG_3209.jpg)
Την Πέμπτη, 27 Οκτωβρίου 2022, στο πλαίσιο των εορταστικών εκδηλώσεων για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου τα Νήπια 1 δημιούργησαν ψηφιακές ελληνικές σημαίες στο μάθημα της Πληροφορικής και ευχήθηκαν: «Χρόνια Πολλά Ελλάδα!»
Νήπια 1
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web