Τα προνήπια και τα νήπια του Kολεγίου μας, ανηφόρησαν στην Αίθουσα Εκδηλώσεων και παρακολούθησαν τη θεατρική παράσταση με τίτλο "Στο άπειρο και ακόμα παραπέρα", από τη παιδική σκηνή TheatrAction.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg5iF4_v7IEEhIFv2hvE579hvXs9qLargPOPgHVxespPl2oG_vTomXsLVDtYkw3f1FL2yyfwlORRJ6_eLf2h_EHLYItk68x6LRBILJMAmfX0BNqoy5WxoCEaIHj6A4M_Rh8VgTmsLwIK06DZEb57RgPUIG96vqMZZhVWOtoXZWjtwa5Gw0VLILv43jRAQ/w200-h113/20221004_120425.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi5uPams8k6jkazvhWN1V2NWKAPTt390YFf7Epmi8DEaen9nDYh8pKOyghKt2_zAq-2PHrqi_sglcN91BFiwOVaNs2UFrwdwfYJFzH6sUZzORTIS5amiDuyplZ2KQjPZIH0fhpmt31BYNoklwQYpyGeNIRRXa-MT9VE3sqyxCRS5183bPZdPEw1lMUqiQ/w200-h113/20221004_120614.jpg)
Τα προνήπια και τα νήπια του Kολεγίου μας, ανηφόρησαν στην Αίθουσα Εκδηλώσεων και παρακολούθησαν τη θεατρική παράσταση με τίτλο "Στο άπειρο και ακόμα παραπέρα", από τη παιδική σκηνή TheatrAction.
Κατηγορία: Δραστηριότητες , Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web