Τα Νήπια γνωρίζουν το έθιμο της κυρά Σαρακοστής και του χαρταετού, μέσα από τις καθημερινές τους τηλεδιασκέψεις. Οι μικροί μας μαθητές εύχονται σε όλους Καλή Σαρακοστή!
Νήπια
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiAi1zV4TFlt3DjN_qdJarqUro57KvVm3EqrRJTF2-MCEhm0lv4K0Pjss9UyE_OWXhpWaY1tXQSsb2BoSKY-4plcjiqM8FGZaYbNBg4V9LLdrKVJOVgsLr2VsCRfh7-l5h4NeCmHGrl2qYP/w150-h200/image0+%25281%2529+%25281%2529.jpeg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEilncvHxZ2R2IsnUGLVykFk_CB6KxgGLwao8J1upVaNMF641FyZ-H_hPBabDvWGMvsBl_yfca8Q41yrO2LvWFO3EbKkaFsHNl8fi-WU0Zg4pzO2xh36m9fFnTVxPKjEZbLjTMd0SD0RcT-k/w150-h200/image0+%25282%2529.jpeg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiUy-_cfRrBhHJmF01WPs5yLStE99ngJcYkEi9wfmJ1dB-E_xKqqhHRBJ2qiU7aettEbb1k6VtDKfvzthxTrUAcrFNUM9C6xzm-VJX-Mws8uvsQ3h-5HmszI1hh5OAnqBNmVpSR8UPZ-PbP/w150-h200/image4.jpeg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEihz88UJAAPQU41VUqJ97nxFpdstfwg0QIfAL-3CrUvZRqvhqdtznq2hag7bmx53uAXK9CR6SAhXhvDLCf9ph8gkmmONm59WbpaYhQZMjUxUDUWJxriVKZiDmwdql4dH_FJ_qTdpK7Kj5sP/w150-h200/image8.jpeg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj1SquBoAXH16QUYE1QBYUfy2d1SFOzJLD9z94V7rDC_8cwOKhwfzBKkHrdVRdzjz9oFky2ToVhgreHsFJYT9sE3orgUzeKkp8QxjaOCaUcAOCWZwPyt8yDeY1Zwzb1hkYe4SLj-_gYRqRb/w150-h200/IMG_0381.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiP682hPl4WHkrMtyeC-77JzNebb6Zy_pOEXh3GglCrCbcgIw3nb0gjHE9UjQDEmIlP6X1kteg0ayRi48pEgyUyVinr0SV5GiJN9g-rvnA1kug1lqkSfotm_VLkW-8FIObxpLbzlNdlVzXQ/w200-h113/photo3.png)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgmrXynpqPPu1TAylbwiX75wiwcK-_oCT6W8DQzyjc0gQniAC-ksWuk7RO1Iv-U9L9mOGltaUwxDnzLLstipb140m5OcR7liY0MVi219Uu8p_10_a65_avOcjY113_h4urmSMmHedpOtHyP/w200-h145/photo5.png)
Τα Νήπια γνωρίζουν το έθιμο της κυρά Σαρακοστής και του χαρταετού, μέσα από τις καθημερινές τους τηλεδιασκέψεις. Οι μικροί μας μαθητές εύχονται σε όλους Καλή Σαρακοστή!
Νήπια
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web