Διασκεδάζουμε σε αποκριάτικους ρυθμούς! Φορώντας την αγαπημένη μας μάσκα, γνωρίσαμε τα αποκριάτικα έθιμα της χώρας μας και παίξαμε μαθηματικά και γλωσσικά παιχνίδια.
Νήπια
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiW0U61Vu72H7su0tppApHaYdaVxNCjg_vgXeUwur2pJgproc79O5OYo3L07X9jCAL_X-RV_xIBpquRK5AosaPQcHo-E_jFCdc3m9cVo14GqL1z9vRdeLrnsdn-edaisaPnTdIdBg1iJj26/w198-h200/image2+%25281%2529+%25281%2529.jpeg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjI76pRxiJ7ljcfUizUP-lkAEdba63TL_6DaFd_gzyMLeyJ8P_Lx1MseFnJfI6bbsOq-FApGJzYuWSgkJKUulvYzUVbJo-Cu692Gk8KLrCUEBlSGC1tVTGoZONIpTlNcQDfUwRTTLaIMMpm/w178-h200/IMG_0636.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh0dbgSd1PLvUpkibg0-lXAHmIl6mvyCYLvkjacKNSq0PEtM0g5Hn_cQXRIRz-4L7lK8GMPhh0YBiA-SFe2MpNzIUbLZH_X1p1tMSq9DoqtYlKyfneHU2-J3BQIqYcQ0n6W3CkIre_nmbSm/s320/photo1.png)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhpXsHzlJLX_szdmLg5TFHvxQwG_grtMqOJ8AGoHCaaqm4-d5rzldQncwbRrh2vtyeTbXsPy8lljWJmS0AQ8muf8Bf-JgUvYK2OBhHIeZQWpN-NYRxTlc4xVxd23tkSEzu7SevVeQc2AowL/s320/photo2.png)
Διασκεδάζουμε σε αποκριάτικους ρυθμούς! Φορώντας την αγαπημένη μας μάσκα, γνωρίσαμε τα αποκριάτικα έθιμα της χώρας μας και παίξαμε μαθηματικά και γλωσσικά παιχνίδια.
Νήπια
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web