Η προσέγγισή μας στον κόσμο των σχημάτων γίνεται με πολύ παιχνίδι και ενθουσιασμό! Φτιάχνουμε τα δικά μας σχηματάκια με πλαστελίνη και οδοντογλυφίδες.
Νήπια
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhnsydVC_hR-XVEFVuOYGrLWKaVhFMYXmMf6JJUULBzJyHk-zA4TTJyJadjwp7wA5Q1jGqtIKv26L7rhryBY9VXuNmfXO2FNNwZrQMUbNsCS89YA0bYj2GD8Mad8Lvy9Uij8HK4gkZHsGr6/w128-h170/received_132395108455624.jpeg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhPnplsrDO7Y3ROWgwfccMBYRfX3bnkL4fw4NAt4mQMvMNeAQkPTDSdBNqELhSrm3xgoYUqpXDyU430bUSurLV0x2GOjpQRbjktAvwsGhsgZyyzDF5h3Z5MMlsUy_9QuW45ZVUR93qbzgS-/w129-h172/IMG_20201202_161851.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiYj8Ia5Lu37nKwrpFhJo6U9XLTq9svJ6TlkjCcHvfWUl7rGoomTcdYrOd3cLBq_ObCWEGKNo4Cc5uvylJ6ICmFeXM0Tsx05lGPe8vnU-9ZFzfn_5A1R-ErJ0Q-IVR08p_yWpvJapoLP_6m/w128-h171/received_874543746623223.jpeg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgmuEGe4tMcaPPRYzfLlV8Afs_nNdiRQ2HtuSGpK5oNbKXBj7mMjC-BhgnxvtSFhJua83Tv-a94eNOxtl78l_U5E3KtWrL5MWTSSNOgkgpzJFtO4WfhIWq2xpvgRi93BET4fY8ydwu8qI-F/w127-h169/IMG_1170.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEipHAkKQAvWwbTJcIvUBBt5ZYT5tQeOPkt7Br4Tkx7gAQgiyggS11QfVKs-N9TcXBcoYHPcC4GkUQKbvv7qNSrlhhz6cV_8tLL0-C08X8_h3hcu-XOKwEwBB0PkMW8Dxt0bmmr4vIZDjDxj/w126-h169/image0+%25284%2529.jpeg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEie3inUxtYNqNe9_yb9eH5M3NuVUvMpGcZ_VptfwV-dwwCIPtUr1aEcfcTeb-qfOpKNO4A3JEDv5LcM1iuL4QXb9Z9aNti2lYvxdFtl6e-lqOciTeEyAl-3gkZM6bQd3Lky-oI62b_9tnOe/w128-h170/image1+%25285%2529.jpeg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh5lqOpRCrlEPxaZZ1mlLA9XXFd7CXwJxCQpN51mcKbt1-sqkgwjxHQv-zflZi31Pqn0bzbINYHgezZo7Py_p7fKyarf58-6lVPto2pyrUM251fU8AQg9ct5ZLqaSn2Sy8N3Ox-8Cah7nIQ/w112-h149/image3+%25283%2529.jpeg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjwiFMAcCXCIpOFkruiNVFV0E9Fhz3-YrwEWxdGQ51sctu77iJrMkkhzesaeZYcoG9lbjm_wqnrj_KuQtzBZTkwtM4Xk8D-3e5ms0oFpqATPWDvAVnEnBF5hAS13jOhW-csxvw73QyzBB9N/w200-h150/20201201_155700+%25281%2529.jpg)
Η προσέγγισή μας στον κόσμο των σχημάτων γίνεται με πολύ παιχνίδι και ενθουσιασμό! Φτιάχνουμε τα δικά μας σχηματάκια με πλαστελίνη και οδοντογλυφίδες.
Νήπια
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web