Τα μελισσάκια πηγαίνουν στο λαχανόκηπο του σχολείου για να μαζέψουν τα πρώτα φθινοπωρινά φύλλα, να εξερευνήσουν και να παρατηρήσουν τις αλλαγές της φύσης.
Μελισσάκια
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiYv1o-YjlH28sSCUKC6LQM8vEWmIKkbJYhxhx7u4tFK-NGswRxZbFFwA07ssjM1lN99xD-amTtUiwKHA4ONJKtvFeLzmS29eZrrXTUqlqv8_cBrz8ZYTN9fJNuy2Vh4AIwsvgruzgmH_xx/s320/1607081270331.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgW_4ACAw9k9i-Bkij8yQpUohDU3JW5MLVaV6fA7hePokoUlKRDQJM4rmoMlqbGFDmUcWlnpXu-3xww4aF3n0p_BaJtbQz2Eyt5RBabZX1JSeSzLBUqQxHF2F7jHfKnlayS80Oup8ll2G8w/s320/1607081270335.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjAGUiBTPcyu2HRauYekrbGu_LdNuEgBJh36_sSyKUXaqjZD0PJdPATXLW3z2s4UzFE3u8Iynx6jvl3W_6GmAg-PRm_N1g2HXRvbbAJPJ4W4NP5BTv9b0DdqVNlj4IUs4aUzdaFaChg1ZLx/s320/1607081270326.jpg)
Τα μελισσάκια πηγαίνουν στο λαχανόκηπο του σχολείου για να μαζέψουν τα πρώτα φθινοπωρινά φύλλα, να εξερευνήσουν και να παρατηρήσουν τις αλλαγές της φύσης.
Μελισσάκια
Κατηγορία: Στην αυλή
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web