Τα μελισσάκια αποχαιρετούν τον Μάρτη κρεμώντας τα βραχιολάκια τους στο λαχανόκηπο του σχολείου. Άραγε θα έρθουν τα χελιδόνια να τα πάρουν για να φτιάξουν τις φωλιές τους;
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgPxWHpLhGcXURRWMOcZ1qzilwYuK66bGmHV62jI57lfl3FTy0ShUZ_N48PYMlWwfpR-usdmdPj1jCrvoT3I7tpCiR7GRxqI3ncozhnwEkyR-XrQI_3-nPFfc3xfJydh4U4AGdYvoklcXS1b3KylUuyBSusXK0B_cvuF5XC8GO-nLPA-u6DAfsuJa4lWKoD/w200-h150/IMG_20240401_110349.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh9yXhthL5U3PSDx-YwdIeuopTBOrDgY_gu_8nDKFC-TGR7U9ftSEjVDdA1lodEwWyx9N0cDrWdwmUPT1seWo_yY1aVUxtWJupUBS-UxVwDjN0jjhKrdPgb_ZqdsPL2xXUoXHMgUBJI8RPEuJtapcKc_jP5kv85N2Tqdl_YFLUqLLpTaiDd6vlLhGQWaYC1/w200-h150/IMG_20240401_110517.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjLnRa2wTtYQaEjGp7TSaRaZLpNA43e9dv21CKY3DjmfChl5bGlptZFvn_qVKq-SuZI0AtVFmLIGJellLIHQisjNBbGf9YUA5CFUHXdQJE8AlQCTk-rQoxmlUIvWU_qSxJ179CA85h_267DHK9dJjzntD8wqBLdBlGnOTIi7SmTVaU-gvPX0rshFovHoyIt/w200-h150/IMG_20240401_110540.jpg)
Τα μελισσάκια αποχαιρετούν τον Μάρτη κρεμώντας τα βραχιολάκια τους στο λαχανόκηπο του σχολείου. Άραγε θα έρθουν τα χελιδόνια να τα πάρουν για να φτιάξουν τις φωλιές τους;
Κατηγορία: Στην αυλή
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web