Μια μικρή πασχαλίτσα έκανε την εμφάνιση της μέσα στην τάξη και μας έδωσε την ευκαιρία να την παρατηρήσουμε, να την περιγράψουμε και να συζητήσουμε για την Άνοιξη που φέρνει ο ερχομός της.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjLcHt3ns_yC6HZnU4zTcs3EA0MTV6tTLv5IK7O6UJTysRsEhx9-DnPH4NXEY7OnhBTao8_o5GcFVuqT3CNmSk0pvm0d7SvDDKzizav0zRY4WFN6VkNy7I3dZoPr-WbTSf4m7VeV_tOqwcpqC-hHrQjYiNbMt8XrA5XtcLTYTcq9cyLBh54G5_FxDRFq38v/s320/1707224818286.jpg)
Μια μικρή πασχαλίτσα έκανε την εμφάνιση της μέσα στην τάξη και μας έδωσε την ευκαιρία να την παρατηρήσουμε, να την περιγράψουμε και να συζητήσουμε για την Άνοιξη που φέρνει ο ερχομός της.
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web