Ο τοίχος της τάξης μας μεταμορφώνεται σε έναν τεράστιο λευκό καμβά και εμείς σε ταλαντούχους ζωγράφους. Οι δημιουργίες μας πολλές, πολύχρωμες και ευφάνταστες.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjuebLfPmYIWKQv2HJ9rvJpeUAnR-BUar9QCgPesAHtCZ-fVFK-8scJHe3VuMj04hxZLrC4jUezx18DqAONG-Ehrd20jcgsPy2435jNwIJzbQzLE59yXdXgm2RzFkrCe2En_JdjJZGH_3ea3oyFVvmOPDtyXHlZCDae9cnj_hten9bASmQgMG0q-IpY3w/w200-h150/1685087673024.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi5oEtGyiooZ6S6eF9uHoKhiI0-Cha_067v4axK3hwDHqPVsRTlU8rMwtC8HfuqYjIUgYPZeQGfpFtF-u28SRGOIIQtN_78SyYEOgahOoIpukyZhAY0RaZRJAkV6HjWGQiHSzAhcYURjFvaxhi3yk7qfbkGLxkhEyJSUcQa6j8hpJWStka1XpPhtqmWHw/w200-h150/1685087673031.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjkUF3AHqtr5cPaigPx7smWV209n6Un11sSa_b_7rYqHIkya4QEfJ65kk0gl91FNc4jdkzDIBPGVJevEkzNXph08XUgKdi-uSKgtYVttGvkH75RXDd3jDDF-Ybg37v-7Ljjrkj9Uz_-nx6VqL5CtD5k0-yGX3AypAOyk4_vY4e4XW9skH2rynSATD3pyQ/w200-h150/1685087673045.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgG4WWI5U1gp1TO6oKoeW8nGZmm-evUpFNqB4QACIdZfETz8duh8f88NQh_N5m_bBsJYmP-AnoLko97bxhAyQouOL1v2rqz0XPjeg61vGqn_YG6_VLXA0ZIUypORGoHBIE98out3XUS9TWbQS8jPIFGOUDwwJDZ-cMTeISRWm6RKbsW6m9mXm6nJNxbbg/w200-h150/1685087673054.jpg)
Ο τοίχος της τάξης μας μεταμορφώνεται σε έναν τεράστιο λευκό καμβά και εμείς σε ταλαντούχους ζωγράφους. Οι δημιουργίες μας πολλές, πολύχρωμες και ευφάνταστες.
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web