Παρακολουθήσαμε στην Aίθουσα Eκδηλώσεων του σχολείου μας την παράσταση “Καλειδοσκόπιο”, από την ομάδα Bagueterrie. Γελάσαμε, κουνήσαμε τα μαντήλια μας, χορέψαμε και διασκεδάσαμε!
Νηπιαγωγείο
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhyojHH7lGyaW-LYkv7U4LiLwPHi5nYLEL2eji7sCzSfkxCOakSVFE-SFZJIvP4gMIf5l9w85_Rahv-K4P6oh5ugNxDsc0Hst-8H8fd4enDsX8Wx22ynFpOpTAilkNiQ5OjxUDp464g44MtJ2MTiJ33kkWTWFDfo_yXHqU4TjpXFIyUHFpP-MZ-NU10eA/s320/IMG-d30bb42285dcb8e160d78eed1bbb549b-V.jpg)
Παρακολουθήσαμε στην Aίθουσα Eκδηλώσεων του σχολείου μας την παράσταση “Καλειδοσκόπιο”, από την ομάδα Bagueterrie. Γελάσαμε, κουνήσαμε τα μαντήλια μας, χορέψαμε και διασκεδάσαμε!
Νηπιαγωγείο
Κατηγορία: Δραστηριότητες , Εκδηλώσεις
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web