Όταν τα μικρά χεράκια έρχονται σε επαφή με τη φύση το αποτέλεσμα είναι μοναδικό! Το μεγαλείο της αποτυπώνεται περίτεχνα πάνω στην πλαστελίνη με διάφορα φθινοπωρινά φύλλα.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhgQpyMBT-LL8ljnozEsI9cs6d0nTKaZHL0xtD-i_1sO9852S36hxdnQJ99-pIwCkVYd4E2hKLMSGSZ6O0VjjRpgUAaSiVaL2mzuALPt1cu8LINJdzxh6LG2A72-4_yH8bXtAe8hs7Y4XXvUU7jzbZ6XA5yKL6ANcxzCcSAU8Fki_6OFrfTJNqSp5tSXQ/w150-h200/IMG_20221012_091334.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgLzV64pguCbnMyihFibj8uG_OSnNmqzdBpCwMGs1jK89DyrK3fP2WaqHf0ceavNmSHb5_tyDrUm_fx4MK8BnAB60qplPzZcvKKKvkdhoYWAkxBw_f1WKyA-HugCn4BKSKUTuK6XrLvOZ6DLpLGOENgu6XQ4a6-lnyB86P-uvgU_fDSAe-onflXgaN14Q/w150-h200/IMG_20221012_091347.jpg)
Όταν τα μικρά χεράκια έρχονται σε επαφή με τη φύση το αποτέλεσμα είναι μοναδικό! Το μεγαλείο της αποτυπώνεται περίτεχνα πάνω στην πλαστελίνη με διάφορα φθινοπωρινά φύλλα.
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web