Τα Μελισσάκια γνωρίζουν τα καλοκαιρινά φρούτα. Έπειτα η δασκάλα ρωτάει ποιο είναι το αγαπημένο τους φρούτο και το σχεδιάζει σε χαρτί του μέτρου για να το χρωματίσουν με κηρομπογιές.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEisTl3mKMpDk-tuWwbKvUSl4Y9vmd5bvmJ-ygdt5kXew-lQRTXkmMpk44sC0y9-DmVKexzMLj22RySXyAXJcTwNZ6P9_j0mYBCvL-lZjlj3etWiCxerCuoIF8G7Fx6Hh-wVzt7Ff_bev6EinQ0IU04EtR1j0L-JhCkd02NAwkgnXRf0pKH7Q5bSen8BKg/w200-h150/1654673424481.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhrsJUoGA28HkfnpfwB0KySnAKs3N-1pxlzTttNZv4UqQoAguV5cMIQC4ma8H1CakDNdq1pJo7ocu3FQxbF9bKpfgobHBN1dZcS5m0DmU2tkuJP2RPf3Xr6Of2lkeRkBD__FxmTLdB0nl2q2-od71Ld-LFuzOaYRC95Uiz2U4kUU4TYsGQOEIFvYyh81w/w200-h150/1654673424510.jpg)
Τα Μελισσάκια γνωρίζουν τα καλοκαιρινά φρούτα. Έπειτα η δασκάλα ρωτάει ποιο είναι το αγαπημένο τους φρούτο και το σχεδιάζει σε χαρτί του μέτρου για να το χρωματίσουν με κηρομπογιές.
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web