Τα φώτα σβήνουν και η παράσταση του θεάτρου σκιών ξεκινά. Τα Μελισσάκια παρακολουθούν μία διαφορετική προσέγγιση στην ιστορία του πολέμου της 28ης Οκτωβρίου του 1940.
Παιδικός Σταθμός 3
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEga5eJxYEO_mDv88CK-JWNl08Leu79Y8l_zict_BCG0LTv3_K8vg77coXqLUpM1B8UiVKoG1WrkGiadQRcLO-0ZMAh0tN7zlYJSwqgbSUqJjw10OrFQYFLSfr6eC8n4gASutQ3tNsr_abcG/w200-h150/1635146186765.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjHVLjlWPpREu0vXbFaLbZSlWFZdojOK8KX1wzaVjIOslAvdLIROz_KUmMlcxGGYsss6pZBzEVj53DLe3emdALBmnj_Gtyf7r_a5Mt2rP4MtaeH2Rd_fc_m4V61GwqO6Ib_SaMkt3HVcT4Q/w200-h150/1635146186779.jpg)
Τα φώτα σβήνουν και η παράσταση του θεάτρου σκιών ξεκινά. Τα Μελισσάκια παρακολουθούν μία διαφορετική προσέγγιση στην ιστορία του πολέμου της 28ης Οκτωβρίου του 1940.
Παιδικός Σταθμός 3
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web