Δυο οικογένειες σκίουρων προσπαθούν να μαζέψουν καρύδια στις φωλιές τους πριν πέσουν σε χειμερία νάρκη. Ποια οικογένεια θα μαζέψει άραγε τα περισσότερα;
Παιδικός Σταθμός 3
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEirlvKAOUeXAjiZ_bIlkkKUpN_PaNhTJo-nQNhIi0aFNrt9VMZb8_pwLqnNb3AUREccam2fts5_HEWhqeDDSUldmrYUKQws3T4EsZYWjpyAgGMfWk4LBuifLnJZ9abCmYJMW26kQf__Ukzs/w146-h195/IMG_20211118_103752.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgmKo8BdcYhCH-Sj0TYNdDs2pOLrp9mfJ2f6hDCsVTA1bUMi0LWjS9WW6VfT0xlFUC_aJ5y01VNo273LgKfp8y6cF3nt2iVpui8A-7me7n4WZYISm2tWgOB6OIHxm8EKto9fGWoCUa7viJl/w200-h195/IMG_20211118_184024.jpg)
Δυο οικογένειες σκίουρων προσπαθούν να μαζέψουν καρύδια στις φωλιές τους πριν πέσουν σε χειμερία νάρκη. Ποια οικογένεια θα μαζέψει άραγε τα περισσότερα;
Παιδικός Σταθμός 3
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web