Η απόκριες έφτασαν και τα Μελισσάκια μεταμορφώνονται σε Πιερότους. Πάνω σε χάρτινους κώνους κολλάνε γκοφρέ χαρτάκια και φτιάχνουν τα πιο ωραία καπελάκια!
Παιδικός Σταθμός 3
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWWBUnnEvXK2xAcRbL7TTLiP0flZ172jusi1ewPOWzVB9Mwv9neHnHVAQfZi1hzSYt3e4x6vRx2r1egKTS5s1Q5IPR3Nsj8juNRvAYnbCtUvvPFReaOMMMGDyJhVcCjV4U60CBRmtgAKfh/s320/1614600686027.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjl1jSI6N8108Rpy9zuC4gBWTBaXLivFi70CIbfKDeTfnP-gZJdl8MnAgded7DwRRsdutFtKOYEtoC3tYX9L0D8jZsQg89kWtvTK9BZW2ADf3bU_ZLZ2Nhhu6uVF8xN20-UoSsL631JZMYo/s320/1614600686032.jpg)
Η απόκριες έφτασαν και τα Μελισσάκια μεταμορφώνονται σε Πιερότους. Πάνω σε χάρτινους κώνους κολλάνε γκοφρέ χαρτάκια και φτιάχνουν τα πιο ωραία καπελάκια!
Παιδικός Σταθμός 3
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web