Τα παιδιά βάφουν με λαδοπαστέλ ξύλινα γλωσσοπίεστρα. Έπειτα, προσθέτουμε λαγουδάκια, λουλουδάκια και πεταλούδες και η πασχαλινή μας κάρτα είναι έτοιμη.
Αστεράκια 1 & 2
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj644KWiIbAo4f7Tyf_fPwYWs6bw21-MXK9HYwd4_Yfqy8hVVNq1HCQmHV8yt5d6sq7LOsri2l8VQI5akksTVvZTx1RIg3jqe0MoYdt7t-8YRfVKJNsWdt3er_sMPwX1Q4qBvem1_LMPhBDPD14MMYf6H81nklbG60LrchufTm5sS0UEMbPSGvcmWeWNS_d/w200-h150/IMG_2347.jpeg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg5c8p5XH1b2Y5dLB8heZOymdeudzuN4xZxczNvk8fQW1IwS96ZeuDiKZYkBEtGrqm-J9i-TkDoTuSZTLOsgdaLIBPk_oLlxSUr5kkLr4o1JH_qgsNtN04pgvN22j4A8Ll4ltZrokR2rqHRzziqE93cDB52LLeZeNNbO5a_fEFJ98ZxSTydm4CFv4z-C6iz/w200-h150/IMG_2348.jpeg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhZBTeig5MaeAZw2hgskGeCFvV4ziroIG8h6DL1CLVMLlOwYV5Sa4xsCNNtvIfwsljKqNwsp7lIAnuWbyIMw6N0kbADvGgvX7O1eqe9Rr6XFgXzshY_btsOyB7GWfp_E45PU2edWK45MoPs9u_0Ygb64smcMHCmMsOfbeQqD9jH_A_DJbdz1lTZAQkhfv9l/w200-h150/IMG_2351.jpeg)
Τα παιδιά βάφουν με λαδοπαστέλ ξύλινα γλωσσοπίεστρα. Έπειτα, προσθέτουμε λαγουδάκια, λουλουδάκια και πεταλούδες και η πασχαλινή μας κάρτα είναι έτοιμη.
Αστεράκια 1 & 2
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web