Ένα-δύο, εν-δυο… Ο προαύλιος χώρος του σχολείου μας γέμισε ελληνικά γαλανόλευκα σημαιάκια και αστερο-γέλια! Τα Αστεράκια μας κάνουν παρέλαση τιμώντας την εθνική επέτειο της Ελλάδας.
ΠΣ1 κ ΠΣ2
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg5vF-NiCwEj4PxXMIisKDEugEirKP-v9oRpUohOHbBcjR9Nwf9Mh4TmmtuX5Rb17tgmZRkHkwhGqQgJJw7uvnsb1D9oZ9NfC7NjpjHUGwvmR3j9dfxeVjNdQMwlPOT1i-nWTUnUVLIs_CEwlkey7vxzC7GWyJ1fGjCuLWaNPg8vIHlJmHScJwrLG9KRrpc/s320/IMG_1494.jpeg)
Ένα-δύο, εν-δυο… Ο προαύλιος χώρος του σχολείου μας γέμισε ελληνικά γαλανόλευκα σημαιάκια και αστερο-γέλια! Τα Αστεράκια μας κάνουν παρέλαση τιμώντας την εθνική επέτειο της Ελλάδας.
ΠΣ1 κ ΠΣ2
Κατηγορία: Στην αυλή
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web