Τα Αστεράκια ταξιδεύουμε στην Ιταλία και επισκεπτόμαστε τα υπέροχα μνημεία της. Μα, τι συμβαίνει με τον πύργο της πίζας; Πράγματι γέρνει; Ας βάλουμε όλη μας τη δύναμη για να τον κρατήσουμε πριν πέσει!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEikJEaZqJr-42DlYBCwWCcS6S3OqnuHILIh3VSlEi_qEsg205XWOK901i2_8lvO2H0B7HCc9I3FCmxeeLjYc-Fv8wHutCh2msohp1dBbIA5hBalvMrmGfIhuLPiS_Xrfi7OEj1a16VvkqGkF_dVGLerv6x_AFhiJkKY2vSx6nPcm5rumLT3IJHxauN4a6Ua/w150-h200/IMG_20240226_141250.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiBSP8IYsUqUQ74JpT3ExgdNrJn7Ts8FZ8D2dW5Mi-_ebkDNB8pNZjHO0fNPJ-f5IXwacS37PLjKmDnYMFrORPLn80B3Gz1bAt2wgskHOTOzkNhymxlhTZv1DhxzMfgLdrIYadAsPf5eDlVOCvtBF2YU5-sAiLPYyhIa6y_ocDYoBY-gXk8kBT45yKQY4Wz/w200-h150/IMG_20240226_141414.jpg)
Τα Αστεράκια ταξιδεύουμε στην Ιταλία και επισκεπτόμαστε τα υπέροχα μνημεία της. Μα, τι συμβαίνει με τον πύργο της πίζας; Πράγματι γέρνει; Ας βάλουμε όλη μας τη δύναμη για να τον κρατήσουμε πριν πέσει!
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web