Τα Αστεράκια 2 δημιουργούν με τις παλάμες τους ένα ομαδικό χριστουγεννιάτικο στεφάνι. Συνεργάζονται αρμονικά, σχεδιάζουν τα χεράκια τους κι εύχονται σε όλους “Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά!”.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi67Kq4vIAShDAX8Ibb0rskWV2McCTTALjiP7y70jbiQBTNqnN_Lx84_dF_3FZ-cxEApLtRkO1sjLMyLnY1aR6lXSu7B1_qnM7c_1fGMG_IDNDlfxtdMb7pfQ62x91v0TUaNB0l-Yvn4IFvh1rWYWyjNy5JtqbdYT2LTuV0OAyl_wvdXgAG86YyQKFQsVra/w200-h150/IMG_20231218_132419.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhvViKq1MKPfnJtlKnzEXiwczz6I479O1V0rHXvVeX-Q1qDzDC_DwLY4U5OvfNcFcqr8HeP4WI0bBiiK02hBmpUXP3Y_Y9jtNiYymLUgn_9oLCkH3o72YJ_AoDLJD-gfWC_dQDhBIx6YL3WhHpiwrdahRc5yxsLuZZk-3zRLJKI9wYMeNt9q_-CUNQSYzId/w150-h200/IMG_20231222_113752.jpg)
Τα Αστεράκια 2 δημιουργούν με τις παλάμες τους ένα ομαδικό χριστουγεννιάτικο στεφάνι. Συνεργάζονται αρμονικά, σχεδιάζουν τα χεράκια τους κι εύχονται σε όλους “Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά!”.
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web