Τα Αστεράκια μαθαίνουν για τις αξίες της συνεργασίας και της αλληλοβοήθειας. Ενώνουν τις δυνάμεις τους, βάφουν τις παλάμες τους και τα δαχτυλάκια τους και φτιάχνουν μία ομαδική ζωγραφιά!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh2aXCqd2LvR57E7WXW5wjjuabRck0AuS3lEGxzziSiys-cs7ABWoL7KEqkPvM-RpFkoxq1pkvVKsQyDyYWBXLaSH7CJUa5jcUCyXInskBl5H_2rpExyp7NRY30AdeXCfBuKThpyCbFvlDDnAIgkCsxUMmj55Y5Tk-brRUOnLZO4xMvwvWqvOKGUD6UFc02/w113-h200/IMG_20231005_115806.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgkWqKtPAka9WWtF-5NaSIUZrHVd0kw1X_IHZh7FkOKu0P-19630pvDB0_PN9iXGjY-qPu-VBURy4nRVpRgAhrV-pMPaHRSLbZai4Zi2aBMv7UeWe2wHF_n5WWmoevIZuZ_DFur2Va4dW5Gnd7T5QioFdMqGsZQT9fiZ7gOQyFsw1OZ9YavH6f0HsKGqzPx/w113-h200/IMG_20231005_115946.jpg)
Τα Αστεράκια μαθαίνουν για τις αξίες της συνεργασίας και της αλληλοβοήθειας. Ενώνουν τις δυνάμεις τους, βάφουν τις παλάμες τους και τα δαχτυλάκια τους και φτιάχνουν μία ομαδική ζωγραφιά!
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web