Με γέλιο, κέφι και χαρά η μέρα ξεκινά! Τα Αστεράκια τρέχουν στην αυλή, κάνουν τσουλήθρα, παίζουν στο σπιτάκι και απολαμβάνουν το παιχνίδι με τους φίλους τους!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEibUa75BoRQI29ZxBIU0CJ_YUeyeGMIWTjA7g6wkbHIcKoqSTcKgozybtuIduIJ5HIFbXIa7XGxl_QF-dmFsfFMdkwKWHJP1fH5PuX7IZHTTPw3ZWbLFUxd4lXC091Gu_jtD8dqooPCexui60XGqGSOJEHnzRsR9I8DOsb4ujVZ1uQ0CrnPJ_wq6cptPhqk/s320/IMG_20230921_110823.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh022HhBWjRKMqM7XIBq4iT7ex8wE1mjZuY3pjR1YF_UKHClTwnbzudvBjbHkBMQXt7lEBD3KqBqXYiSRYPcFrWggNUhnqWLSscc1bqlztuMhd4DjNvMh1oX8O5ff0yE1sR6pQnpwNPs-ZDuHrxfAlmc5zj6nRpCRbelfG0X_iUBO-7EEjcUbTV8cEka7mG/s320/IMG_20230921_111010.jpg)
Με γέλιο, κέφι και χαρά η μέρα ξεκινά! Τα Αστεράκια τρέχουν στην αυλή, κάνουν τσουλήθρα, παίζουν στο σπιτάκι και απολαμβάνουν το παιχνίδι με τους φίλους τους!
Κατηγορία: Στην αυλή
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web