Τα μελισσάκια έγιναν μικροί επιστήμονες και πειραματίστηκαν με σόδα, ξύδι και γκλίτερ και έφτιαξαν τα δικά τους πυροτεχνήματα. Ένα διασκεδαστικό παιχνίδι γεμάτο χρώματα και χρυσόσκονη!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhXiHsC603OSIgh4S2oU_5R8dMH0N3j5z072Fk1_NihDPEUMSXiEQCwv6kYhuY4zlwZvFEJJIFd87dlBjHJ0vGQFBHVGpg5K3AHjt8cWWScsU923aKlxKoM8uCX7Tu1npbwhae1oG2pJ8G6ocjBFiyIyaZhFQdVXabIHTWrPFMbyczpyspNt0vpyQCY6Q/w200-h150/1686211489682.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi1r_2HDMOl1miwc1nyOAn_wiDfWi4TSjaneiM4R_6jBtnp0hD6ZX0lEEDAmQdGAhMfz3A2_BFhriEzl28tFBFnfOxWk2XZxAqP4JtK8I5JaRvAmOc4cwIXIeAQGKPy5iEU_B0ygqXNn-UEExPAnSJVVRyjEGZc2FZH1yuKmrnA_3njVSsXP_eJeYMvSA/w200-h150/1686211489719.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjWcmbEczayik_y_fMTOZuzkY9joWKGiSbncs66fmuf3NCk-poECTlCVvAtU80LF1n41FPXH52x7WS9x4cFm5yK-a_q4xvYxtwg7RA2uvDUGSMC4cPaFV8iLSC_zNiDCXD-EeTZIgrhpC7HYqDzssX2T045a0lYBILGvRMZMwNaH-m43Pdeb5s-2ly0aw/w200-h150/1686211489704.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjeKFizNvajqWkst6QIXk6ZZUfIAXmDPHrpnZyTlfDNzrGoAq1XROdaXMjs_LgoL3Eo1uHjRf52TB-ShSn9kgijVQFLF4646IzBx0ns8jFEm4v_y67t4B5wuoiaJfeNU0tL5Q1dYsMRsJRjphDZY4jHVc7wW30NQyD-5ZwehKDhBMC7ODLnlGaMKzzfnw/w200-h150/1686211489712.jpg)
Τα μελισσάκια έγιναν μικροί επιστήμονες και πειραματίστηκαν με σόδα, ξύδι και γκλίτερ και έφτιαξαν τα δικά τους πυροτεχνήματα. Ένα διασκεδαστικό παιχνίδι γεμάτο χρώματα και χρυσόσκονη!
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web