Ακολουθούν τα αποτελέσματα της κλήρωσης που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή, 2 Απριλίου κατά την διάρκεια του Φεστιβάλ Επιστημών και Τεχνολογίας του Κολεγίου «ΔΕΛΑΣΑΛ», με τίτλο: «De La Salle Science Festival».
Σε περίπτωση που διαθέτετε κάποιον από τους νικηφόρους λαχνούς μπορείτε να επικοινωνήσετε με τον κ. Δημήτρη Γαβριήλ, υπεύθυνο της διοργάνωσης στη Γραμματεία του Γυμνασίου – Λυκείου, έως τις 7 Απριλίου.
Τηλέφωνο και ώρες επικοινωνίας: 2310 633 333 (εσωτ.5 & 6), 08:00 - 15:00.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgxrhGOfdBWwoSYwrdBeFvwx0in62PYyFuQKirgL-7tmd7GYnmmbGru_8w8iyCutq2qX2E0LqC9IIzwQGxZYZwHdFkHruUGjMZR7mVQtmnzH-TlsCwO0VpaN7rq4WEiySGn077QiENz_8o52yGcneUnkQzDR9okPbQsEueZ5utdp1ptYXzmMp0kKP-u5g/w345-h407/laxeioforosscience-23.png)