Μια μικρή έκπληξη περίμενε τους γονείς την ημέρα της ενημέρωσής τους για την πρόοδο και την εξέλιξη των Νηπίων μας. «Η αγάπη σας, με βοηθάει καθημερινά να προσπαθώ.»
Νήπια 2
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgRA7yTF66UNSwWBNKRgiyaCv-H-ozzWXASavIFHNiDSlo7bRPQRiwANKtUmxa1CRTejFDCN_fRF-jwPShvLDGMwh9kmULGu0ujDEfTgb5jb-qGTs4jQoq39kNRfkkhrxrVL5di3MBqeTWsEQlCnockZSETklHVf8pfReN1YxISVlLpAHTf_-PHdbimow/w200-h150/IMG_20230315_143723_1.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjhYHM3IFwPGFLpl4KRKVzWkl-cdaO42zgY_jTk6p9V7Vk-J3RcAqwVTtCVNcckNjNZhyd6P7YuE8t2iwCi-tiFSmqbXwraK8MCXPkZBJRXG7vyZT9xnJ8WKu86psHpM1nkw616kH3jPWaIjE2DGfHHCg-GIl59hCt832P9F-1mffAoVoOtuR_dEpKWFQ/w200-h150/IMG_20230315_143814.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhzIVfNKDbF8lWEXK_eaeiyczQN9W2c5LyDDJe6zxg0SPrkj6ln_gQoiMKg83ZeShGlY8wQ7g2VwK2kglF8gIx_Bz-7LXiRAqMAKd3B6Nz30HfR5TBPRVkdelj86zP09keVxKus69f0D1LXltn6-0UJJ9MjUFSQmawdiK3fcvOcvfSGUJmj3yuF-YXrDg/w200-h150/IMG_20230315_143825_1.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg8d_uHu0d2A_46pQwU3pptKIJg1j4B-gGzw4-1OOHRF6qtkfIGhjNmKo5A3v-nTk9m3u8BZG-wEz6YNqw6jkBUs302VnGCIS9RqOskGJblq0G1QCb4N8iL82whLzFK75Gdds_W1KkVN8theo3Sba7RXtaSMiJ4CWdtdtJLBqeU28LVvQZpz4ddsKusIQ/w200-h150/IMG_20230317_074822.jpg)
Μια μικρή έκπληξη περίμενε τους γονείς την ημέρα της ενημέρωσής τους για την πρόοδο και την εξέλιξη των Νηπίων μας. «Η αγάπη σας, με βοηθάει καθημερινά να προσπαθώ.»
Νήπια 2
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web