Τα Αστεράκια φτιάχνουν έναν μεγάλο αυτοκινητόδρομο με γέφυρες, τούνελ και ανηφόρες. Ποιός έχει προτεραιότητα; Ποιος θα περάσει πρώτος; Πού είναι το πάρκινγκ;
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhA-lIsZ9qyE2Gino4XnvgQGBBB9kSgrzGQu__z2kvmd-jlo16WPvI185Ceo_KEdfrW31arEpcXAm3TYDt4S5sjsOwMISW6PSWjhdTY397njPdzFnMceklpSGwWkX3xYJ-M1FQ-QvWRifGGwd0PPXcarttHxAsxnJYH2LSI1ulVhlsfc_zxkoKB-WRz4A/s320/1679903858589.jpg)
Τα Αστεράκια φτιάχνουν έναν μεγάλο αυτοκινητόδρομο με γέφυρες, τούνελ και ανηφόρες. Ποιός έχει προτεραιότητα; Ποιος θα περάσει πρώτος; Πού είναι το πάρκινγκ;
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web