Την Κυριακή, 5 Μαρτίου 2023, το καλλιτεχνικό εργαστήρι του Δημοτικού και του Νηπιαγωγείου του Κολεγίου «ΔΕΛΑΣΑΛ» θα διοργανώσουν, για όγδοη χρονιά, έκθεση ζωγραφικής με έργα όλων των μαθητών μας, στην Αίθουσα «Αλλατίνη – Dassault», στο Γαλλικό Ινστιτούτο. Η παραπάνω εκδήλωση αποτελεί ένα Art Bazaar με εορταστικό χαρακτήρα, όπου οι μικροί καλλιτέχνες του Κολεγίου «ΔΕΛΑΣΑΛ» θα έχουν την ευκαιρία να παρουσιάσουν τα πανέμορφα έργα τους.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhE-xvPwkuM7GLluHB0Tm_BB31xXnI4RfZd-45Vp_HXPZnAwYi_AtRlf1xpCe_CaeyYOYkRIVOwK9s39vZY18SKvIN8nBi7SIGS-8U4thQi0Pi2y7oWg3WA4Y-W2XE2eypKq0b45NjI0rHaRsA07wEn2-UN6SCj3UmHWwJMpl-1My2h6_QmBlOgak5T1g/w419-h618/web_ArtBazaar_2023.jpg)