Τα μελισσάκια παρακολουθούν, στην Πολυδύναμη Αίθουσα του Παιδικού Σταθμού, την κουκλοθεατρική παράσταση "Το ασχημόπαπο" και μαθαίνουν για τη διαφορετικότητα και την φιλία με τον πιο διασκεδαστικό τρόπο.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhUyR7Cc8O1RAKWWdCFr2izjZIY3J2jO3fUZFs_pVpndTIdrFecTqp6vD52cO7QS-EBQQ_vYz5USr7cDZ-eHhKUepa_MnSKNTPBIzaAq3NVphhrqnrEsjEz1mLtHVRW3ml5H90q9mFsN2pBmGjOB2oE6jvJiNvoKOY5qjII20ZIN9f-vfgFifJCc4rZ1A/w200-h150/1676017783281.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgautHy0ZLoc-_T_EnfNvS89iklwY4UaHlfZuk1IwIQ7Wg5nWSqON7w5moALx57anfOfT-YSSvGf3ew_Pb12UJ4UBPELAzjQ85dmhPT4ByUg7gREtNzlOxbl7tz_ClM3QXQRvlKeFaRgYRKit2KFPKGZMCF6Au6BrXgbpf41dyb5m2xcdb7TGVrL0orSw/w200-h150/1676017783293.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhUQHYA9y8VaaZ-A0geUISrWt8TLNJk_0QtHrzYpRAxCoarzmt0rmIRqb-RJeoiDLtXgarjiPwlV6SOjuqdtpNdOp0qXKjaqQSor064_plE1afoKHCaJTuQRDvXG0SEzPOmiy6EYt-uccYe_B7wiUmHup9Ffao1YaXMxTWVHz4PI1o6BbDMV_0D4fr_og/w200-h150/1676017783300.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEihi2Sm4_nXez4NpJU8i2oYqU4s3RKKSyqid_aNptfZS34bw4HEV2eEoKTkZCdCCmTPvTojVWJC2YNT5eD0V-JL0knn2XPnQ61ffUmoj7ozz613csnuK5sKLDOJZz19XkOjVYy1muJbp2lCKpMT9Bc-8hednSTk4PulFD_Y-zFoVxjgT2kTKEm-YxVoGA/w200-h150/1676017783308.jpg)
Τα μελισσάκια παρακολουθούν, στην Πολυδύναμη Αίθουσα του Παιδικού Σταθμού, την κουκλοθεατρική παράσταση "Το ασχημόπαπο" και μαθαίνουν για τη διαφορετικότητα και την φιλία με τον πιο διασκεδαστικό τρόπο.
Κατηγορία: Δραστηριότητες
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web