Τα μελισσάκια με την μέθοδο πουαντιγιέ, κρατώντας φελλούς μπουκαλιών, αποτυπώνουν πάνω σε γκλίτερ αφρώδες χαρτόνι κίτρινες βούλες και μεταμορφώνονται σε μικρά εξωγηινάκια. Κάπως έτσι καλωσορίζουν και επίσημα την Αποκριά.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiqJeRCRuwlz-y8GHPrbVCZ1NeQogXlJ4pbmDcqMrOvcd_GaJ2JlOkkCC7OillYlGWyzSBKMXDH4VftpHZ0MCbaS6x68W2NetSnJE_RiO7ZielcsjmRi5XXM7RfJlY8hsd8-xzF7D7VyqnyBDJhYGlWJdvvQPhY34qdAKHBbVUxy5SFmvYuRELGRGAH1Q/w200-h150/1676292548904.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgbdMU3I0wa_lEh0izhx1YE_s_tM-Wy_brXkvaaZxccyPANvwprha8vqJvMvFBgH_zIPALskRC3q2MdgsjKy3F9yVG7AbDrsVmSewTFrTLPe6Il07pPdQ_QMBbycmyUvAJ2wFYzDkWct7wcplBPNdD4toTorbJhXrl1Z7Ec0YK3WaX7azEulDIastZtig/w200-h150/1676292548912.jpg)
Τα μελισσάκια με την μέθοδο πουαντιγιέ, κρατώντας φελλούς μπουκαλιών, αποτυπώνουν πάνω σε γκλίτερ αφρώδες χαρτόνι κίτρινες βούλες και μεταμορφώνονται σε μικρά εξωγηινάκια. Κάπως έτσι καλωσορίζουν και επίσημα την Αποκριά.
Κατηγορία: Στην τάξη
Πρόγραμμα Καλοκαιρινών Διακοπών - "Vacances d' été"
Διαβάστε περισσότερα
Copyright © 2008 Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο - Παιδικός Σταθμός "ΔΕΛΑΣΑΛ" | Όροι Χρήσης
Προσαρμογή και Ανάπτυξη: Γιάννης Παπαδόπουλος | Blogger | Design Disease | Blog and Web